Park maszynowy

Maszyny używane w procesie regeneracji

blog

Turbotest PRO

Urządzenie marki Cimat służy do sprawdzania i regulacji układu zmiennej geometrii oraz aktuatorów turbosprężarek według specyfikacji producenta, a także do pomiaru wydajności kompresji turbosprężarki.

Urządzenie posiada dwa tryby pracy: - tryb statyczny – umożliwia kalibrację zmiennej geometrii przy unieruchomionym wirniku, - tryb dynamiczny – umożliwia kalibrację zmiennej geometrii przy obracającym się wirniku i symuluje warunki pracy turbosprężarki w samochodzie.

blog

Wyważarka CMT 48 TWIN

Wyważarka CMT-48 VSR Twin zbudowana jest w taki sposób, że w jednej obudowie znajdują się dwie wyważarki. Wyważarka wysokoobrotowa CMT-48 VSR do rdzeni turbin samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych do maksymalnej średnicy wirnika turbosprężarki 85 mm (lewa strona) oraz dwupłaszczyznowa wyważarka CMT-48 TR do rdzeni turbosprężarek o wadze do 16 kg samochodów dostawczych, ciężarowych, maszyn budowlanych i przemysłowych z funkcją sprawdzania szczelności wszystkich modeli rdzeni (prawa strona). Dzięki takiemu rozwiązaniu w jednej maszynie osiągamy kompletne centrum wyważania rdzeni turbosprężarek.