Oferta

Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Regeneracja turbosprężarek

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalną regeneraję turbosprężarek.

Regeneracja turbosprężarki jest to szereg czynności mających na celu przywrócenie pełnej sprawności uszkodzonej turbosprężarce. Zostają dokonane pomiary przy użyciu specjalistycznych mierników cyfrowych oraz czyszczeniu wszystkich elementów turbosprężarki, używając do tego myjek ciśnieniowych i ultradźwiękowych, a także piaskowanie korpusu w odpowiednich śrutownicach.

Wymianie podlegają wszystkie uszkodzone podzespoły i uszczelnienia na nowe. Podczas tego zabiegu wykorzystujemy wyłącznie zamienniki renomowanej firmy MELETT. Lidera na rynku części zamiennych używanych w procesie regeneracji.

Każda turbosprężarka zostaje wyważona na maszynie TURBOTEST, która symuluje warunki przybliżone do pracy silnika samochodu.

Regeneracja jest alternatywną i dużo tańszą opcją od zakupu nowej jednostki turbodoładowania. Wykonana przez profesjonalny warsztat niczym nie odbiega od nowej turbosprężarki.

Montaż/Demontaż Turbosprężarek

Oferujemy również przeprowadzenie regeneracji całkowitej z demontażem uszkodzonej turbosprężarki i montażem w pełni działającej zregenerowanej jednostki turbodoładowania.

Najczęstszą przyczyną uszkodzenia turbosprężarek, są czynniki zewnętrzne nie leżące po stronie turbosprężarki. Najważniejszą czynnością jest wykrycie przyczyny uszkodzenia i jej usunięcie przed ponownym montażem. Niewiedza lub pominięcie tego jakże istotnego kroku może skutkować ponownym uszkodzeniem a w rezultacie unieruchomieniem zregenerowanej turbosprężarki.

Dbamy o to, by wszystkie układy docelowe były sprawne i drożne.

Oferowana przez nas usługa daje Państwu 100% pewności, że zregenerowana turbosprężarka została zamontowana w sposób właściwy.

Na wszystkie usługi udzielamy 12 miesięcy gwarancji bez limitu kilometrów